• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вершкове масло

(15530000-2 вершкове масло від 72,5% до 79,9% жирності фасоване по 200 грам)

Торги не відбулися

195 676.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 978.38 UAH
Номер: c121dd7f55484ad8a72a686e862aed8e
Внутрішній номер закупівлі: 4248323
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-24-000743-b   
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради
Контактна особа: Валентина Костюк +380465721170 kor.osvita_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 195 676.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 978.38 UAH
Період уточнення: 24.12.2019 10:06 - 29.12.2019 10:37
Період прийому пропозицій: 24.12.2019 10:06 - 08.01.2020 10:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вершкове масло ( вершкове масло від 72,5% до 79,9% жирності фасоване по 200 грам)
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 3937 пачка
Період постачання до 31.05.2020
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Акціонерне товариство "БАЗИС"
Початкова пропозиція 132 283.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
132 283.20 UAH з ПДВ
Документи 6
Скарги 0