-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло
Оголошено тендер
195 676.00
UAH
Номер:
b8544603385841ae871f72d8621a1248
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-23-009475-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41086985
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41086985
Очікувана вартість:
195 676.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вершкове масло
Примітки:
(15530000-2 вершкове масло від 72,5% до 79,9% жирності фасоване по 200 грам)
Річний план закупівлі на:
2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
23.12.2019 16:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вершкове масло ( вершкове мало від 72,5% до 79,9% жирності фасоване по 200 грам)
Кількість
3937 пачок
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума195 676.00 UAH