-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09310000-5 Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-12-23-001704-b
Торги не відбулися
310 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 550.00 UAH
Номер:
ab8e80de2747491d8ab372b9b20a06e0
Внутрішній номер закупівлі:
4241122
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-23-001704-b
Замовник:
Борзнянська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061725
-
Адреса:
16400, Україна, Чернігівська область, Борзнянский р-н, г. Борзна, ул. Пантелеймона Кулиша, д. 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Гулінська +380976935195 julia.gulinska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 550.00 UAH
Період уточнення:
23.12.2019 12:23 - 29.12.2019 12:01
Період прийому пропозицій:
23.12.2019 12:23 - 08.01.2020 12:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (Постачання електричної енергії)
Кількість
135400 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020