-
Відкриті торги
-
КЕП
09310000-5 "Електрична енергія"
Оголошено тендер
310 000.00
UAH
Номер:
4aba6e53c76f4c2fb7a1bed82fd2ba0d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-23-002591-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061725
Замовник:
Борзнянська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061725
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09310000-5 "Електрична енергія"
Річний план закупівлі на:
2019
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
23.12.2019 11:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума310 000.00 UAH