-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
картопля, горох сушений
Тендер Prozorro UA-2019-12-23-000409-c
Торги не відбулися
471 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
Номер:
01e25ef043c04f16b47b89bd173a995f
Внутрішній номер закупівлі:
4241084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-23-000409-c
Замовник:
Відділ освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143712
-
Адреса:
08001, Україна, Київська область, Макарів, вул. Піонерська,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Левченко Тетяна Григорівна +380457851985 makarivosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
471 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
23.12.2019 12:18 - 29.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2019 12:18 - 08.01.2020 00:00
Аукціон:
08.01.2020 13:30 - 08.01.2020 13:51
Період кваліфікації:
08.01.2020 13:51 - 14.01.2020 18:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
картопля, горох сушений
Кількість
2 найменувань
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
00000, Україна, Київська область, Макарівський район, навчальні заклади (загальноосвітні школи, навчально-виховні комплекси, навчально-виховні об’єднання)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БМ-КОНСАЛТИНГ"
Оскарження: 08.01.2020 13:51 - 25.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40906549
-
Контактна особа:
ВОЛОДИМИР ДЕМ’ЯНИК +380660553525 bmconsalting11@gmail.com
-
Адреса:
02094, Украина, Донецька обл., Маріуполь, ВУЛИЦЯ КУПРІНА, будинок 10, офіс 130
Оскарження: 08.01.2020 13:51 - 25.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
471 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
339 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.01.2020 17:58
Документи
62
Скарги
0
ФОП Іваненко Ірина Миколаївна
Оскарження: 14.01.2020 17:58 - 25.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2668603922
-
Контактна особа:
Іваненко Ірина Миколаївна +380963765190 ivanenko_i_m@ukr.net
-
Адреса:
07201, Україна, Київська область, смт Іванків, вулиця Толочина, будинок 58Б, квартира 8
Оскарження: 14.01.2020 17:58 - 25.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
436 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
423 899.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.01.2020 18:05
Документи
6
Скарги
0