-
Відкриті торги
-
КЕП
картопля, горох сушений
Оголошено тендер
471 000.00
UAH
Номер:
3611c5ad817445b8ae878dc510fa8e36
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-23-000701-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143712
Замовник:
Відділ освіти, фізичної культури та спорту Макарівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143712
Очікувана вартість:
471 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
картопля, горох сушений
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопля
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
23.12.2019 11:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума471 000.00 UAH