-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-12-20-000183-a
Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету
Завершена
472 581.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 362.91 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 362.91 UAH
Номер:
b0552210afb44935badb7d6b7ee55e8b
Внутрішній номер закупівлі:
4221309
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-20-000183-a
Замовник:
Волицька сільська рада Мостиського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41746966
-
Адреса:
81324, Україна, Львівська область, село Волиця, вул.Дружби, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковалик Іван Богданович +380677110926 volicaotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
472 581.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 362.91 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
14 000.00 UAH
Період уточнення:
20.12.2019 10:22 - 03.01.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2019 10:22 - 13.01.2020 00:00
Аукціон:
13.01.2020 12:32 - 13.01.2020 12:53
Період кваліфікації:
13.01.2020 12:53 - 28.01.2020 22:42
Період завантаження договору:
13.01.2020 12:53 - 02.02.2020 12:53
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписДжерело фінансування: кошти місцевого бюджету. Оплата вартості постачання газу здійснюється Споживачем не пізніше 10 числа місяця наступного за розрахунковим, на підставі актів приймання-передачі природного газу, які надаються Постачальником
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
51763 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 13.01.2020 12:53 - 08.02.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849377
-
Контактна особа:
МАЛАНІЙ МИКОЛА 380685887337, 380685887337 officeblagogaz@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 43, офіс 406
Оскарження: 13.01.2020 12:53 - 08.02.2020 00:00
Початкова пропозиція
279 520.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
279 520.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2020 22:42
Документи
94
Скарги
0
ТОВ АС
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
ТОВ АС +380504285556 KOROP89_AS@UKR.NET
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька обл., Волноваха, вул. Шевцової,22а
Початкова пропозиція
445 164.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
445 164.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
ea1fcf0749884ce187e75ea87122cbad
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-20-000183-a-a1
Постачальник:
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849377
-
Контактна особа:
МАЛАНІЙ МИКОЛА 380685887337, 380685887337 officeblagogaz@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 43, офіс 406
Номер договору:
6
Сума договору:
279 520.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
232 933.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
13.02.2020 00:00
Статус:
Підписаний