• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

279 520.20 UAH з ПДВ
Номер: ea1fcf0749884ce187e75ea87122cbad
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-20-000183-a-a1
Замовник: Волицька сільська рада Мостиського району Львівської області
Постачальник: ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 6
Дата підписання: 13.02.2020 00:00
Період дії договору: 13.02.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору: 279 520.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 46 586.70 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 51763 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: b5dff5cb1b2e4e3e923d1c167b9f689e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. Керуючись п. 2 ч.4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922- VII д 25.12.2015 року, з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника Сторони дійшли згоди внести зміни до Договору, в зв’язку з чим викласти пункти Договору в наступній редакції: 1.1. Викласти п. 2.1. Договору в наступній редакції: «2.1.Постачальник зобов’язується поставити на протязі 2020 року Споживачу газ в об’ємах 26,26281м.куб., в тому числі: Середньодобові, місячні та квартальні планові об’єми постачання газу становлять: Місяць Обсяг, тис. куб. м.(середньодобовий) Обсяг, тис. куб. м. (місячний) Січень - - Лютий 0,33213 9,2999 Березень 0,10460 3,24262 Квітень 0,011985 0,35955 Травень 0,0020 0,06243 Червень 0,00811 0,24331 Липень - - Серпень - - Вересень - - Жовтень 0,19354 1,0 Листопад 0,33333 3,0 Грудень 0,61452 9,055 1.3. Викластип.3.2.Договору у наступній редакції: «Ціна газу за 1000 куб. м. становить: У період з дня підписання Договору – до 13.09.2020 р. включно4500,00 грн., крім того ПДВ 900,00грн., разом з ПДВ 5 400,00грн. У період з 14.09.2020 р. – до 31.12.2020 р. включно4950,00 грн., крім того ПДВ 990,00 грн., всього з ПДВ – 5 940,00 грн. У вартість газу входить компенсація вартості послуги доступу до потужності, котра становить 148,99 гривень» 2. У зв’язку із набранням чинності Постанови № 1611 від 26.08.2020 р. «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП»: 2.1. Викласти п. 2.7. Договору у наступній редакції: «2.7. Обсяг відбору (споживання) газу Споживачем не повинен відрізнятись (у будь-яку сторону) від підтвердженого обсягу газу більше ніж на ±3% за обліковий період (добу, місяць).» 2.2. Викласти пункти 6.2.2. та 6.2.3. Договору у наступній редакції: «6.2.2. Якщо за підсумками розрахункового періоду фактичний обсяг використаного Споживачем природного газу за добу споживання більше ніж на 3-5% відрізняється від замовленого обсягу газу (позитивний чи негативний небаланс від 3% до 5% включно), Споживач зобов’язаний сплатити Постачальнику штраф у розмірі 10% від вартості обсягу газу, на котрий фактичний обсяг споживання буде відрізнятись від замовленого за кожну добу, в якій зафіксоване таке відхилення. 6.2.3. У випадку, якщо вказане у п. 6.2.2. Договору відхилення перевищуватиме 5% – Споживач зобов’язаний сплатити Постачальнику штраф у розмірі 20% від вартості обсягу газу, на котрий фактичний обсяг споживання буде відрізнятись від замовленого за кожну добу, в якій зафіксоване таке відхилення.» 3. Дану Додаткову угоду складено у двох оригінальних примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному примірнику для кожної із сторін. 4. Дана Додаткова угода набирає чинності та поширює дію на відносини починаючи з 14 вересня 2020 року, як це передбачено відповідно до ч. 3 ст. 631 ЦК України.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 16.10.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 1.pdf