-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування
Тендер Prozorro UA-2019-12-19-002589-b
Завершена
1 814 341.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
Номер:
92b6ba7ee97b46788d6e753f9e0d9fcf
Внутрішній номер закупівлі:
4214928
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-19-002589-b
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №102" середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24992615
-
Адреса:
49048, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Дзеркальна, буд. 42-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Дзюба +380933017104,+380662614910,+380963809365 nvk_102@ukr.net http://nvk102.klasna.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 814 341.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 000.00 UAH
Період уточнення:
19.12.2019 14:37 - 24.12.2019 15:31
Період прийому пропозицій:
19.12.2019 14:37 - 03.01.2020 15:31
Аукціон:
08.01.2020 14:04 - 08.01.2020 14:25
Період кваліфікації:
08.01.2020 14:25 - 13.01.2020 11:08
Період завантаження договору:
08.01.2020 14:25 - 28.01.2020 14:25
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%
- Подіядата закінчення звітного періоду
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування
Кількість
55475 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49048, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Дзеркальна, 42-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"
Оскарження: 08.01.2020 14:25 - 24.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35601826
-
Контактна особа:
Ганна Авілко +380676344888 kontraktprodrezerv5@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ ДНІПРОСТАЛІВСЬКА, будинок 1
Оскарження: 08.01.2020 14:25 - 24.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 814 340.49 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 800 339.59 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2020 11:08
Документи
78
Скарги
0
ТОВ "МІКА ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37620175
-
Контактна особа:
Валерій Міщенко +380960215757 lusi1964@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ СІМФЕРОПОЛЬСЬКА, будинок 17, офіс 4
Початкова пропозиція
1 814 341.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 805 340.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
77
Скарги
0
Контракти
Номер:
bef90eb8b014440bba123c1433ab7629
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-19-002589-b-c1
Постачальник:
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35601826
-
Контактна особа:
Ганна Авілко +380676344888 kontraktprodrezerv5@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ ДНІПРОСТАЛІВСЬКА, будинок 1
Номер договору:
24/01
Сума договору:
1 800 339.59 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
24.01.2020 12:31
Статус:
Виконаний