-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації харчування
1 800 339.59
UAH без ПДВ
Номер:
bef90eb8b014440bba123c1433ab7629
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-19-002589-b-c1
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №102" середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24992615
-
Контактна особа:
Ганна Дзюба +380933017104,+380662614910,+380963809365 nvk_102@ukr.net http://nvk102.klasna.com
-
Адреса:
49048, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Дзеркальна, буд. 42-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35601826
-
Контактна особа:
Ганна Авілко +380676344888 kontraktprodrezerv5@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ ДНІПРОСТАЛІВСЬКА, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
24/01
Дата підписання:
24.01.2020 12:31
Період дії договору:
24.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 800 339.59 UAH без ПДВ
Оплачено:
948 962.68 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування
Кількість
55475 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49048, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Дзеркальна, 42-А
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
dbb6ffa1307b441eb6377090149e4484
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
б/н
Дата внесення змін до договору:
29.09.2020 11:45
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
30941592d4d64d0fabfe9dfc0156d086
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1/1
Дата внесення змін до договору:
24.12.2020 14:24
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
231cc16b51344a438e05c0941c1a0c06
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
б/н
Дата внесення змін до договору:
28.12.2020 09:51
Статус:
Опубліковано