-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-12-18-002236-a
Торги не відбулися
1 935 356.23
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 353.56 UAH
мін. крок: 1% або 19 353.56 UAH
Номер:
7a6b85685dc646339e681b2db6f1251d
Внутрішній номер закупівлі:
4206821
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-18-002236-a
Замовник:
Олексієво-Дружківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів № 13 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25335405
-
Адреса:
84293, Україна, Донецька область, Олексієво-Дружківка, Садова 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Каліберда Вікторія Валеріївна 380958581528 internat2996@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 935 356.23 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
19 353.56 UAH
Період уточнення:
18.12.2019 16:34 - 28.12.2019 08:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2019 16:34 - 07.01.2020 08:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
200000 метри кубічні
Період постачання
13.01.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380668837183 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61145, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21
Початкова пропозиція
1 098 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 098 000.00 UAH з ПДВ
Документи
41
Скарги
0