• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

2 169 176.00 UAH
Номер: 725a17ff933c48709b20e8ed81f60611
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-12-18-004986-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Олексієво-Дружківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів № 13 Донецької обласної ради
Замовник: Олексієво-Дружківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів № 13 Донецької обласної ради
Очікувана вартість: 2 169 176.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 18.12.2019 16:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 169 176.00 UAH