• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Бензин та дизельне паливо

Завершена

2 678 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 10 000.00 UAH
Номер: 6a9ac2741fed4ac788e7d66b16f5dbb5
Внутрішній номер закупівлі: 4195962
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-17-005426-b   
Замовник: МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬККОМУНГОСП"
Контактна особа: Денис Шайтан +380624445927 gorkomunhoz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 678 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 10 000.00 UAH
Період уточнення: 17.12.2019 16:22 - 23.12.2019 12:00
Період прийому пропозицій: 17.12.2019 16:22 - 02.01.2020 12:00
Аукціон: 03.01.2020 15:38 - 03.01.2020 16:05
Період кваліфікації: 03.01.2020 16:05 - 13.01.2020 15:33
Період завантаження договору: 03.01.2020 16:05 - 23.01.2020 16:05
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 22000 літр
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 78000 літр
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МОТТО КАРД"

Оскарження: 03.01.2020 16:05 - 24.01.2020 00:00
Початкова пропозиція 2 298 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 238 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2020 15:33
Документи 25
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
Початкова пропозиція 2 416 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 246 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 24
Скарги 0
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
Початкова пропозиція 2 274 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 274 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 38
Скарги 0

Контракти

Номер: 5a347ee20c2447e2aef03f5be65932be
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-17-005426-b-c1
Постачальник: ТОВ "МОТТО КАРД"
Номер договору: МК-001161
Сума договору: 2 638 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 198 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.01.2020 00:00 - 28.02.2021 00:00
Дата підписання: 24.01.2020 15:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода.pdf
p7s
sign.p7s