-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин та дизельне паливо
Оголошено тендер
2 678 000.00
UAH
Номер:
b03007bbfbed4dd49c36ba890b1709f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-17-010895-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬККОМУНГОСП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20398080
Замовник:
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬККОМУНГОСП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20398080
Очікувана вартість:
2 678 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин та дизельне паливо
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
17.12.2019 16:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 678 000.00 UAH