-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Рівненської області (ліквідація ямковості асфальтобетонного покриття струменевим методом)
Тендер Prozorro UA-2019-12-17-001493-b
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Рівненської області (ліквідація ямковості асфальтобетонного покриття струменевим методом)
Завершена
18 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 18 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 18 000.00 UAH
Номер:
28400b7ae25345c2873a79739666febf
Внутрішній номер закупівлі:
4190135
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-17-001493-b
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Рівненський області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25894919
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул.Пушкіна, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Величко Оксана Миколаївна 380503752875 tender07@meta.ua http://rv.ukravtodor.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
18 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
180 000.00 UAH
Період уточнення:
17.12.2019 11:00 - 10.01.2020 09:30
Період прийому пропозицій:
17.12.2019 11:00 - 20.01.2020 09:30
Період прекваліфікації:
20.01.2020 09:31 - 04.03.2020 00:00
Аукціон:
04.03.2020 14:52 - 04.03.2020 15:43
Період кваліфікації:
04.03.2020 15:43 - 10.03.2020 10:47
Період завантаження договору:
04.03.2020 15:43 - 24.03.2020 15:43
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки проводяться Замовником виключно Виконавцю після підписання Сторонами «Актів приймання виконаних будівельних робіт» (форма №КБ-2в) і «Довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрати» (форма №КБ-3), складених у відповідності з положенням чинних ДСТУ та СОУ протягом 5 (п’яти) робочих днів в межах виділених бюджетних асигнувань. Попередня оплата може здійснюватись у межах 30% від вартості послуг. Джерело фінансування закупівлі – Державний бюджет.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Рівненської області (ліквідація ямковості асфальтобетонного покриття струменевим методом)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Пушкіна,19; відповідно до умов тендерної документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ШЛЯХОВЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41983949
-
Контактна особа:
Пилипчук Віталій +380504100510 drsu2018@gmail.com
-
Адреса:
02121, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КОЛЕКТОРНА, будинок 17
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
07.02.2020 11:07
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
22
Скарги
0
ТОВ СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ
Оскарження: 04.03.2020 15:43 - 21.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38680240
-
Контактна особа:
Філаткін Ростислав Олегович +380938013401 skpostach@ukr.net
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, село Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, буд. 4-Б
Оскарження: 04.03.2020 15:43 - 21.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
16 500 000.00 UAH з ПДВ /
11 900 000.00 UAH з ПДВ
11 900 000.00 UAH з ПДВ
Документи
28
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Дормакс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39201948
-
Контактна особа:
Мастенко Ігор Іванович 380966614725, 380966614725 tov_dormax@ukr.net
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Медова, 18
Початкова пропозиція
16 790 000.00 UAH з ПДВ /
11 999 900.00 UAH з ПДВ
11 999 900.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
07.02.2020 10:50
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
1
Товариство з обмеженою відповідальністю "Унідор Сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38143539
-
Контактна особа:
Жакун Сергій Леонідович +380332719443 unidor_servis@ukr.net
-
Адреса:
43006, Україна, Волинська область, Луцьк, Сосюри,45
Початкова пропозиція
17 083 062.00 UAH з ПДВ /
12 000 000.00 UAH з ПДВ
12 000 000.00 UAH з ПДВ
Документи
15
Скарги
1
ПрАТ Хмельницьке ШБУ №56
×
-
Код ЄДРПОУ:
03448860
-
Контактна особа:
Ялова Юлія Геннадіївна +380382664966 vkv@shbu56.com.ua
-
Адреса:
29016, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Західна Окружна 1
Початкова пропозиція
16 530 720.00 UAH з ПДВ /
13 299 000.00 UAH з ПДВ
13 299 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
07.02.2020 10:49
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
30
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТРАНС ЛАЙН ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35884094
-
Контактна особа:
Лавріченко Микола Миколайович 380504682545, 380504682545 translinegroup@ukr.net
-
Адреса:
14007, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Кільцева, 5
Початкова пропозиція
17 078 945.00 UAH з ПДВ /
14 980 000.00 UAH з ПДВ
14 980 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
07.02.2020 10:50
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Дочірнє підприємство "Рівненський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31994540
-
Контактна особа:
Гончарук Олександр Павлович 380504354383, 380362269694 bezpeka13@gmail.com
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, Остафова, 7
Початкова пропозиція
17 786 876.00 UAH з ПДВ /
16 499 999.00 UAH з ПДВ
16 499 999.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
07.02.2020 10:50
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
46
Скарги
0
ТОВ "ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33768346
-
Контактна особа:
Петро Тесельський +380352432306 t-bc@ukr.net
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ШЕПТИЦЬКОГО, будинок 4
Початкова пропозиція
17 400 000.00 UAH з ПДВ /
17 400 000.00 UAH з ПДВ
17 400 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
07.02.2020 10:50
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
Контракти
Номер:
6a8600288b094b29ba27422c91889326
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-17-001493-b-b1
Постачальник:
ТОВ СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38680240
-
Контактна особа:
Філаткін Ростислав Олегович +380938013401 skpostach@ukr.net
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, село Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, буд. 4-Б
Номер договору:
3
Сума договору:
11 670 316.09 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 725 263.41 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.03.2020 00:00 - 23.12.2020 00:00
Дата підписання:
24.03.2020 10:00
Статус:
Виконаний