-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Рівненської області (ліквідація ямковості асфальтобетонного покриття струменевим методом)
Тендер Prozorro UA-2019-12-17-001493-b
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Рівненської області (ліквідація ямковості асфальтобетонного покриття струменевим методом)
Завершена
18 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 18 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 18 000.00 UAH
Період оскарження:
17.12.2019 11:00 - 16.01.2020 00:00
Скарга
Виконана замовником
щодо неправомірного відхилення тендерної пропозиці
Номер:
2178c49956ad402593e24ac9e1952ff6
Ідентифікатор запиту:
UA-2019-12-17-001493-b.b1
Назва:
щодо неправомірного відхилення тендерної пропозиці
Скарга:
зшцгуагркгрєфє\цк
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга на неправомірне рішення замовника 11.02.2020 15:07
- Платіжне доручення № 3625 11.02.2020 15:07
- Виписка ЄДРПОУ 11.02.2020 15:07
- рішення від 13.02.2020 № 2760 + лист Замовнику.pdf 13.02.2020 18:11
- Інформація про резолютивну частину рішення від 21.02.2020 № 3424.pdf 24.02.2020 16:46
- рішення від 21.02.2020 № 3424.pdf 26.02.2020 20:36
- Пояснення по суті скарги UA-2019-12-17-001493-b.b1.pdf 18.02.2020 11:44
- Виконання рішення АМКУ.pdf 27.02.2020 14:58
Дата прийняття скарги до розгляду:
11.02.2020 09:56
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
26.02.2020 20:36
Дата виконання рішення Замовником:
27.02.2020 15:01
Коментар замовника щодо усунення порушень:
Рішення № 3424-р/пк-пз від 21.02.2020р. виконано замовником
Задовільнена:
Так
Скарга
Відхилено
Скарга щодо прийнятого рішення замовника
Номер:
59a03333efd14c709e1fd82218dc37f9
Ідентифікатор запиту:
UA-2019-12-17-001493-b.c2
Назва:
Скарга щодо прийнятого рішення замовника
Скарга:
Про допущення до аукціону учасників
Пов'язані документи:
Учасник
- СКАРГА.pdf 12.02.2020 13:55
- Платіжка.pdf 12.02.2020 13:56
- Рішення від 13.02.2020 №2741.pdf 13.02.2020 16:50
- Інформація про резолютивну частину рішення від 21.02.2020 №3425.pdf 24.02.2020 17:02
- Рішення від 21.02.2020 №3425.pdf 26.02.2020 20:25
- Пояснення по суті скарги UA-2019-12-17-001493-b.c2.pdf 18.02.2020 11:47
- Доповнення до Пояснення по суті скарги UA-2019-12-17-001493-b.c2.pdf 20.02.2020 17:35
Дата прийняття скарги до розгляду:
12.02.2020 13:58
Дата прийняття рішення про відхилення скарги:
26.02.2020 20:25
Задовільнена:
Так