-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ковбаса варена в/г, сосиски,сарделі в/г,ковбаса напівкопчена в/г, м’ясні консерви (яловичина, свинина тушкована)
Тендер Prozorro UA-2019-12-17-000161-a
Завершена
255 805.30
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 558.05 UAH
мін. крок: 1% або 2 558.05 UAH
Номер:
657ca4f5a6c84312928aff70e4f056c6
Внутрішній номер закупівлі:
4189085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-17-000161-a
Замовник:
Комунальний заклад «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Дивосвіт”» Харківської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591423
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська обл., місто Люботин, вул.Кооперативна, буд.38/8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петте Людмила +380577411037 mkab.lyubotin@internatkh.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
255 805.30 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 558.05 UAH
Період уточнення:
17.12.2019 10:02 - 22.12.2019 11:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2019 10:02 - 01.01.2020 11:00
Аукціон:
02.01.2020 11:05 - 02.01.2020 11:26
Період кваліфікації:
02.01.2020 11:26 - 03.01.2020 14:33
Період завантаження договору:
02.01.2020 11:26 - 22.01.2020 11:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ковбаса варена в/г.
Кількість
350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
62433, Україна, Харківська обл., місто Люботин, вул. Кооперативна, буд. 38/8
На карті
Сосиски,сарделі в/г
Кількість
370 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
62433, Україна, Харківська обл., місто Люботин, вул. Кооперативна, буд. 38/8
На карті
Ковбаса напівкопчена в/г
Кількість
700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
62433, Україна, Харківська обл., місто Люботин, вул. Кооперативна, буд. 38/8
На карті
М’ясні консерви (яловичина, свинина тушкована)
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
62433, Україна, Харківська обл., місто Люботин, вул. Кооперативна, буд. 38/8
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БАРКОВА СВІТЛАНА ІВАНІВНА
Оскарження: 02.01.2020 11:26 - 14.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1911801460
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БАРКОВА СВІТЛАНА ІВАНІВНА +380979529308 barkova.s@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 61064, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛАПЦОВА, будинок 3, квартира 104
Оскарження: 02.01.2020 11:26 - 14.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
255 782.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
255 782.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.01.2020 14:33
Документи
50
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯКУТЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2801600478
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯКУТЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ +380675457057 andreyyakutenko@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61138, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЛУЇ ПАСТЕРА, будинок 357, квартира 50
Початкова пропозиція
255 805.30 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
255 805.30 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
64
Скарги
0
Контракти
Номер:
d088a5c5e48a4b1c9c5fadf745d2a066
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-17-000161-a-b1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БАРКОВА СВІТЛАНА ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
1911801460
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БАРКОВА СВІТЛАНА ІВАНІВНА +380979529308 barkova.s@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 61064, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛАПЦОВА, будинок 3, квартира 104
Номер договору:
8
Сума договору:
107 346.25 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
21.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний