-
Відкриті торги
-
КЕП
Ковбаса варена в/г, сосиски,сарделі в/г,ковбаса напівкопчена в/г, м’ясні консерви (яловичина, свинина тушкована)
107 346.25
UAH без ПДВ
Номер:
d088a5c5e48a4b1c9c5fadf745d2a066
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-17-000161-a-b1
Замовник:
Комунальний заклад «Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів “Дивосвіт”» Харківської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591423
-
Контактна особа:
Петте Людмила +380577411037 mkab.lyubotin@internatkh.org.ua
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська обл., місто Люботин, вул.Кооперативна, буд.38/8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БАРКОВА СВІТЛАНА ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
1911801460
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БАРКОВА СВІТЛАНА ІВАНІВНА +380979529308 barkova.s@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 61064, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛАПЦОВА, будинок 3, квартира 104
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
8
Дата підписання:
21.01.2020 00:00
Період дії договору:
21.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
107 346.25 UAH без ПДВ
Оплачено:
107 346.25 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ковбаса варена в/г.
Кількість
162 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Сосиски,сарделі в/г
Кількість
36.56 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Ковбаса напівкопчена в/г
Кількість
476.119 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
М’ясні консерви (яловичина, свинина тушкована)
Кількість
4.725 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
150d16e36c754a0eabd85c3d24140364
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.1 частини 4 статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами).
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
18.06.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
3a2193868d4b47acaff8636414735287
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.й частини 4 статті 36 Закону України "Про публічні закіпівлі" від 25.12.2015 № 922VIII.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ff665d04bc7d4bf5b5a6ee5dc53ea0b5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.1 частини 4 статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII.
Номер додаткової угоди:
2.
Дата внесення змін до договору:
28.10.2020 00:00
Статус:
Опубліковано