-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Тендер Prozorro UA-2019-12-13-001331-c
на 2020 рік
-
Подача пропозицій період закінчився 2 437 днів назад
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
період закінчився 2 437 днів назад
246 354.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 231.77 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 231.77 UAH
Номер:
7a2e9f1ca1294335858a34d52a197809
Внутрішній номер закупівлі:
4173211
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-13-001331-c
Замовник:
Запорізький обласний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
03491412
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Незалежної України, будинок 56-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Усс Світлана Миколаївна +380612333561 03491412@mail.gov.ua http://www.dcz.gov.ua/zap/control/
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
246 354.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 231.77 UAH
Період уточнення:
13.12.2019 14:05 - 23.12.2019 14:10
Період прийому пропозицій:
13.12.2019 14:05 - 02.01.2020 14:10
Аукціон:
з 03.01.2020 14:47
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за надані послуги здійснюється Замовником після підписання акту наданих послуг уповноваженими представниками сторін. Оплата за останній місяць року надання послуг здійснюється авансовим платежем з подальшим підтвердженням актом наданих послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
71603, Україна, Запорізька область, Василівський район, м. Василівка, бул. Центральний, буд. 39А
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
71603, Україна, Запорізька область, Василівський район, м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, буд. 22
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
72202, Україна, Запорізька область, Веселівський район, смт. Веселе, вул. Центральна, буд. 202
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
70002, Україна, Запорізька область, Вільнянський район, м. Вільнянськ, вул. Зачиняєва, буд. 26
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
70201, Україна, Запорізька область, Гуляйпільський район, м. Гуляйполе, пл. Героїв України, буд. 4
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
71304, Україна, Запорізька область, Кам'янсько- Дніпровський район, м. Кам'янка-Дніпровська, вул. Набережна, буд. 72
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
71400, Україна, Запорізька область, Великобілозерський район, с. Велика Білозерка, вул. Центральна, буд. 92
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
71001, Україна, Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак, пров. Поштовий, буд. 8
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
70302, Україна, Запорізька область, Розівський район, смт. Розівка, вул. Центральна, буд. 90
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
72002, Україна, Запорізька область, Михайлівський район, смт. Михайлівка, вул. Центральна, буд. 33
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
70101, Україна, Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка, вул. Українська, буд. 42
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
70504, Україна, Запорізька область, Оріхівський район, м. Оріхів, вул. Покровська, буд. 37А
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
70608, Україна, Запорізька область, Пологівський район, м. Пологи, вул. І. Чеберка, буд. 3А
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
72400, Україна, Запорізька область, Приазовський район, смт. Приазовське, пров. Лікарняний, буд. 1
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
72102, Україна, Запорізька область, Приморський район, м. Приморськ, вул. Морська, буд. 55А
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
71202, Україна, Запорізька область, Чернігівський район, смт. Чернігівка, вул. Соборна, буд. 422А
На карті
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Кількість
6483 година
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
72503, Україна, Запорізька область, Якимівський район, смт. Якимівка, вул. Паркова, буд. 45А
На карті