-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (послуги зі спостереження будівель Запорізького обласного центру зайнятості)
Тендер Prozorro UA-2019-12-13-001331-c
на 2020 рік
Період подачі пропозицій
період закінчився 2 437 днів назад
246 354.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 231.77 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 231.77 UAH
Період оскарження:
13.12.2019 14:05 - 29.12.2019 00:00
Нічого не знайдено.