-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб
Тендер Prozorro UA-2019-12-12-003629-b
Торги не відбулися
338 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 380.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 380.00 UAH
Номер:
ef11d3b8a45c468f9b52933e8a264752
Внутрішній номер закупівлі:
4164992
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-12-003629-b
Замовник:
Плисківський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188151
-
Адреса:
22252, Україна, Вінницька область, с. Плисків, вул. Броніцького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Гвоздінський +380968521644 pliskivinternat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
338 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 380.00 UAH
Період уточнення:
12.12.2019 15:38 - 18.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2019 15:38 - 28.12.2019 00:00
Аукціон:
з 02.01.2020 11:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний вищого гатунку
Кількість
8700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Хліб пшенично-житній І гатунку
Кількість
8700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Бердичівський хлібозавод
×
-
Код ЄДРПОУ:
33394612
-
Контактна особа:
Ударов Олег Юрійович +380674127965 brdcheb@meta.ua http://www.google.com
-
Адреса:
13304, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, вулиця Червона, 4
Початкова пропозиція
271 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
271 440.00 UAH з ПДВ
Документи
43
Скарги
0