• Відкриті торги
  • КЕП

Хліб

Оголошено тендер

338 000.00 UAH
Номер: feb502d9aad24cf29d9549af1ec9c685
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-12-12-008261-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ПЛИСКІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
Замовник: Плисківський психоневрологічний інтернат
Очікувана вартість: 338 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хліб
Примітки: потреба 2020 року
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 12.12.2019 15:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума338 000.00 UAH