-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2019-12-11-000382-c
Газове паливо (Природний газ)
Завершена
216 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 080.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 080.00 UAH
Номер:
37371749e43f498087ba09cad0fbe818
Внутрішній номер закупівлі:
4151973
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-11-000382-c
Замовник:
Оваднівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04334873
-
Адреса:
44720, Україна, Волинська область, ОВАДНІВСЬКА/С.ОВАДНЕ, Перемоги, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Луцюк Олександр Вікторович 0969419076 ovadnesr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
216 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2019 11:33 - 17.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2019 11:33 - 27.12.2019 00:00
Аукціон:
27.12.2019 12:51 - 27.12.2019 13:12
Період кваліфікації:
27.12.2019 13:12 - 30.12.2019 12:11
Період завантаження договору:
27.12.2019 13:12 - 16.01.2020 13:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴216 000.00 Газове паливо (Природний газ)