-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Оголошено тендер
216 000.00
UAH
Номер:
841663b575cb40eeadf862c1243185ac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-11-000968-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Оваднівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04334873
Замовник:
Оваднівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04334873
Очікувана вартість:
216 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (Природний газ)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
11.12.2019 11:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума216 000.00 UAH