• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

*джерело фінансування-кошти місцевого бюджету. Згідно роз"яснення МЕРіТУ джерело фінансування повинно зазначатись з конкретною назвою предмету закупівлі, але так як згідно Порядку визначення предмету закупівлі, Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі – Єдиний закупівельний словник), за показником третьої або четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. Так як в жодній назві предмету закупівлі по класифікатору не передбачене джерело фінансування ми не маємо такої змоги його зазначати в предметі закупівлі. Але щоб прислухатись та виконати рекомендації людей, які створюють законотворчий механізм проведення державних закупівель та хоть якось задовольнити бажання МЕРіТУ зазначаємо назву джерела закупівлі в примітках до предмету закупівлі, так як іншого раціонального виходу з цієї ситуації тендерний комітет нашого закладу не бачить. Більш детально в завантаженій Замовником тендерній документації

Завершена

2 281 439.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 22 814.39 UAH
Номер: fede8ffd90bc4aee958a5157834cc983
Внутрішній номер закупівлі: 4148364
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-10-001429-c   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб" Чернігівської обласної ради
Контактна особа: Силенко Алла Григорівна +380462694855 silenkoalla2002@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 281 439.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 22 814.39 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 50 000.00 UAH
Період уточнення: 10.12.2019 17:11 - 15.12.2019 17:16
Період прийому пропозицій: 10.12.2019 17:11 - 25.12.2019 17:16
Аукціон: 26.12.2019 14:01 - 26.12.2019 14:22
Період кваліфікації: 26.12.2019 14:22 - 09.01.2020 14:03
Період завантаження договору: 03.01.2020 17:40 - 23.01.2020 17:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 774600 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 15501, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, масив Зелений 1 На карті
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 3600 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 14013, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, вул.Шевченка,43-а На карті
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 75000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 14010, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. О.Верені,2 На карті
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 3630 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 17500, Україна, Чернігівська область, м.Прилуки, вул. Земська,7 На карті
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 17300 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 17513, Україна, Чернігівська область, м.Прилуки, вул. Київська,56 На карті
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 16500 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 16605, Україна, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Козача,80 На карті
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 101300 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 16506, Україна, Чернігівська область, с.Бахмач, вул. Південна,20 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"

Оскарження: 26.12.2019 14:22 - 14.01.2020 00:00
Початкова пропозиція 1 706 119.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 614 711.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.01.2020 17:40
Документи 33
Скарги 0
ТОВ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"

Оскарження: 03.01.2020 17:40 - 20.01.2020 00:00
Початкова пропозиція 2 053 295.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 614 711.27 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.01.2020 14:03
Документи 39
Скарги 0

Контракти

Номер: 781306531c3947fcae163975e1db1a2e
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-10-001429-c-a1
Постачальник: ТОВ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
Номер договору: 310163
Сума договору: 1 681 831.44 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 401 526.20 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.01.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Дата підписання: 28.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договор ЕНЕРА свет 2020.pdf
pdf
додаткова угода 1 електроенергія.pdf
pdf
повідомлення про внесення змін до договору.pdf
pdf
Додаткова угода 3.pdf
pdf
додаткова угода 4 свет.pdf
pdf
додаткова 5 свет.pdf
pdf
Додаткова угода _6 Енера.pdf
pdf
додаткова угода 7 свет 20 _ без суми.pdf
pdf
Додаткова угода _8 Енера.pdf
pdf
Додаткова угода 9 Енера Чернігів.pdf
pdf
Звіт електроенергія.pdf
p7s
sign.p7s