-
Відкриті торги
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
2 281 439.00
UAH
Номер:
8f189dd51a0144169e3ced762a503180
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-10-002823-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб" Чернігівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006107
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб" Чернігівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006107
Очікувана вартість:
2 281 439.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
10.12.2019 17:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 281 439.00 UAH