-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-12-10-002373-b
Завершена
1 662 515.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 662.52 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 662.52 UAH
Номер:
1fb9efcd2ab14c75822eda6ed48fa917
Внутрішній номер закупівлі:
4145137
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-10-002373-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Генічеська центральна районна лікарня Генічеської районної ради Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003971
-
Адреса:
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, проспект Миру, буд. 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ельдар Фетієв +380553432122,+380973954004,+380975180721 crb-genich03@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 662 515.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 662.52 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
49 000.00 UAH
Період уточнення:
10.12.2019 14:30 - 16.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2019 14:30 - 26.12.2019 00:00
Аукціон:
26.12.2019 14:41 - 26.12.2019 15:02
Період кваліфікації:
26.12.2019 15:02 - 14.01.2020 15:16
Період завантаження договору:
26.12.2019 15:02 - 15.01.2020 15:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
130000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Оскарження: 26.12.2019 15:02 - 25.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Оскарження: 26.12.2019 15:02 - 25.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
981 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
981 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.01.2020 15:16
Документи
14
Скарги
0
ТОВ "ТРАНСГАЗЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39851007
-
Контактна особа:
Олексій Муратов +380973674991 office@tge.org.ua
-
Адреса:
03148, Україна, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ЮРИ, будинок 9, ПОВЕРХ 1
Початкова пропозиція
1 040 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 040 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
9b9f9ed49b5b458e8e9112d032f21b7e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-10-002373-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Номер договору:
№ С/85-20
Сума договору:
1 177 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
981 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.01.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання:
29.01.2020 10:00
Статус:
Виконаний