• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

1 662 515.40 UAH
Номер: acd6bebb675b449d99e56eddd079a57f
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-12-10-005653-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Генічеська центральна районна лікарня Генічеської районної ради Херсонської області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Генічеська центральна районна лікарня Генічеської районної ради Херсонської області
Очікувана вартість: 1 662 515.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 10.12.2019 14:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 662 515.40 UAH