• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Сирні продукти

Завершена

276 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 760.00 UAH
Номер: 9e61df51e8734d6998de77cc950a0f74
Внутрішній номер закупівлі: 4140196
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-09-003966-b   
Замовник: Філія Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради
Контактна особа: Алла Донська +380505527115 skadovsk2001@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 276 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 760.00 UAH
Період уточнення: 09.12.2019 21:08 - 15.12.2019 09:00
Період прийому пропозицій: 09.12.2019 21:08 - 25.12.2019 09:00
Аукціон: 26.12.2019 15:39 - 26.12.2019 16:06
Період кваліфікації: 26.12.2019 16:06 - 02.01.2020 19:23
Період завантаження договору: 26.12.2019 16:06 - 15.01.2020 16:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий та кисломолочний
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 2450 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 75700, Україна, Херсонська область, м.Скадовськ, вул. Шмідта буд.32 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Мале Приватне Підприємство "Ритм"

Оскарження: 26.12.2019 16:06 - 13.01.2020 00:00
Початкова пропозиція 202 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
187 659.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.01.2020 19:23
Документи 51
Скарги 0
Приватне підприємство «Никольтрейд»
Початкова пропозиція 237 339.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
187 803.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 6
Скарги 0
ФОП "ВИХОР АЛЛА ВІКТОРІВНА"
Початкова пропозиція 230 530.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
230 530.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 7
Скарги 0

Контракти

Номер: 033575249d8940d1942da5bda05582a3
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-09-003966-b-a1
Постачальник: Мале Приватне Підприємство "Ритм"
Номер договору: 4/2230/т
Сума договору: 187 659.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 156 382.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.01.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 21.01.2020 08:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договор 4.pdf
pdf
Додаткова угода 1 42230т.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Д У 3 4 2230 т.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s