-
Відкриті торги
-
КЕП
Сирні продукти
187 659.00
UAH з ПДВ
Номер:
033575249d8940d1942da5bda05582a3
Ідентифікатор договору:
UA-2019-12-09-003966-b-a1
Замовник:
Філія Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26033132
-
Контактна особа:
Алла Донська +380505527115 skadovsk2001@gmail.com
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Скадовський р-н., м. Скадовськ, вул. Шмідта, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Новіков Олег Віталійович 380952770423, 380952770423,380952775666 andriets28@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
4/2230/т
Дата підписання:
21.01.2020 08:00
Період дії договору:
21.01.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
187 659.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 31 276.50 UAH)
Оплачено:
187 659.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 31 276.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий та кисломолочний
Кількість
2450 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
4668d6b447b24867ad4465be58051faa
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.06.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
62bd1ba8304b419a97e9638d51e1e563
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
23.12.2020 11:00
Статус:
Опубліковано