-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
бензин А-92, А-95, дизельне пальне
Тендер Prozorro UA-2016-11-14-000323-c
бензин А-92 – 5790 л, бензин А-95 – 4250 л, дизельне пальне – 8180 л, держбюджет - 329 395,85 грн.; кошти організації – 66 466,90 грн..
Завершена
395 862.75
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 100.00 UAH
мін. крок: 0% або 100.00 UAH
Номер:
a740df6a7abd467283e05fb37e3cb7ae
Внутрішній номер закупівлі:
413673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-14-000323-c
Замовник:
ДЕСЯТИЙ ВОЄНІЗОВАНИЙ ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН
×
-
Код ЄДРПОУ:
00159462
-
Адреса:
85323, Україна, Донецька область, Димитров, пров. Робочий, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гулевата Наталія Петрівна +380623962222 10vgso@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
395 862.75 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
100.00 UAH
Період уточнення:
14.11.2016 14:05 - 20.11.2016 14:10
Період прийому пропозицій:
14.11.2016 14:05 - 30.11.2016 14:10
Аукціон:
01.12.2016 12:49 - 01.12.2016 13:16
Період кваліфікації:
01.12.2016 13:16 - 07.12.2016 09:04
Період завантаження договору:
07.12.2016 08:42 - 27.12.2016 08:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-92, А-95, дизельне пальне
×
-
ДК 016:2010:
19.20.2 Паливо рідинне та газ; оливи мастильні
Кількість
18220 літр
Період постачання
19.12.2016 - 30.12.2016
Місце постачання
85323, Україна, Донецька область, м. Мирноград, пров. Робочий, 1, склад 10 ВГРЗ; 85004, Донецька область, м. Добропілля, пров. Поштовий, 2б, 1-й взвод 10 ВГРЗ; 85400, Донецька область, м. Селидове, вул. Черняховського, 42, 3-й взвод 10 ВГРЗ
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Нафтаторг"
Оскарження: 01.12.2016 13:16 - 18.12.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30815686
-
Контактна особа:
Дворниченко Андрій Віталійович +380563200650 nafta111@mail.ru
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, вул.Шутя, 3в
Оскарження: 01.12.2016 13:16 - 18.12.2016 00:00
Початкова пропозиція
342 032.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
342 032.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.12.2016 08:42
Документи
23
Скарги
0
ТОВ "ЗАПОРІЗЬКА ТРЕЙДИНГОВА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 07.12.2016 08:42 - 18.12.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39062829
-
Контактна особа:
Малахов Роман Володимирович +380994840929 officeztk@i.ua http://ztk.com.ua/
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Можайська 63
Оскарження: 07.12.2016 08:42 - 18.12.2016 00:00
Початкова пропозиція
388 730.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
388 730.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.12.2016 09:04
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ОБЛПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40305628
-
Контактна особа:
Евгений Павелко +380972297823 office_op@mail.ru
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Комунарський район,, ВУЛИЦЯ ОЛІМПІЙСЬКА, будинок 10, квартира 22
Початкова пропозиція
395 162.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
395 162.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
65179cf3405e4a829b126145ed121cbf
Ідентифікатор договору:
UA-2016-11-14-000323-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ЗАПОРІЗЬКА ТРЕЙДИНГОВА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39062829
-
Контактна особа:
Малахов Роман Володимирович +380994840929 officeztk@i.ua http://ztk.com.ua/
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Можайська 63
Номер договору:
584
Сума договору:
388 730.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.12.2016 10:58 - 31.12.2016 23:59
Дата підписання:
19.12.2016 10:58
Статус:
Підписаний