-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин А-92, А-95, дизельне пальне
388 730.00
UAH з ПДВ
Номер:
65179cf3405e4a829b126145ed121cbf
Ідентифікатор договору:
UA-2016-11-14-000323-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ЗАПОРІЗЬКА ТРЕЙДИНГОВА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39062829
-
Контактна особа:
Малахов Роман Володимирович +380994840929 officeztk@i.ua http://ztk.com.ua/
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Можайська 63
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
584
Дата підписання:
19.12.2016 10:58
Період дії договору:
19.12.2016 10:58 - 31.12.2016 23:59
Сума договору:
388 730.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 388 730.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-92, А-95, дизельне пальне
×
-
ДК 016:2010:
19.20.2 Паливо рідинне та газ; оливи мастильні
Кількість
18220 літр
Період постачання
19.12.2016 - 30.12.2016
Місце постачання
85323, Україна, Донецька область, м. Мирноград, пров. Робочий, 1, склад 10 ВГРЗ; 85004, Донецька область, м. Добропілля, пров. Поштовий, 2б, 1-й взвод 10 ВГРЗ; 85400, Донецька область, м. Селидове, вул. Черняховського, 42, 3-й взвод 10 ВГРЗ
На карті