-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-11-27-001577-b
Завершена
3 480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 34 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 34 800.00 UAH
Номер:
f082b27b713c4ada9b121d359a3a33ea
Внутрішній номер закупівлі:
4074074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-27-001577-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТРОЇЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТРОЇЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42072219
-
Адреса:
92100, Україна, Луганська область, Троїцький район, селище міського типу Троїцьке, вулиця Центральна, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ляшенко Антоніна Павлівна +380645621476 buh-oms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 480 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
34 800.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
104 000.00 UAH
Період уточнення:
27.11.2019 12:25 - 03.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2019 12:25 - 13.12.2019 00:00
Аукціон:
13.12.2019 11:00 - 13.12.2019 11:21
Період кваліфікації:
13.12.2019 11:21 - 20.12.2019 13:21
Період завантаження договору:
13.12.2019 11:21 - 02.01.2020 11:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗгідно розділу 8 проекту договору на постачання природного газу (Додаток №4 до тендерної документації)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
409000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
92100, Україна, Луганська область, Троїцький район, заклади освіти Троїцької селищної ради
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АС"
Оскарження: 13.12.2019 11:21 - 31.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Червов Олексій Ігорович 380504285556, 380504285556 dkupchinskiy_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Оскарження: 13.12.2019 11:21 - 31.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
3 435 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 398 790.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.12.2019 13:21
Документи
73
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Паливторг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220890
-
Контактна особа:
Морозов Олександр Вікторович 380975668518, paluvtorg@gmail.com
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, будинок 115 Ж, квартира 42
Початкова пропозиція
3 411 060.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 411 060.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
07a6577ac3154bff932213dd9c44e7f4
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-27-001577-b-a1
Постачальник:
ТОВ "АС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Червов Олексій Ігорович 380504285556, 380504285556 dkupchinskiy_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Номер договору:
711(20)Б
Сума договору:
3 105 926.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 588 272.90 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.01.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Дата підписання:
03.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний