-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
3 480 000.00
UAH
Номер:
3cd72bfa9902436d958c49530bba3d45
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-11-24-000052-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТРОЇЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТРОЇЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42072219
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТРОЇЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТРОЇЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42072219
Очікувана вартість:
3 480 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
24.11.2019 20:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 480 000.00 UAH