-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту кондиціонерів на об’єктах Львівського РСП Украероруху
Тендер Prozorro UA-2019-11-26-003301-b
власні кошти підпримства
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
b46d3a0c10a34c45a214f22a4cb8bc09
Внутрішній номер закупівлі:
4069439
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-26-003301-b
Замовник:
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України
×
-
Код ЄДРПОУ:
19326017
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Любінська 217 а/с 3983
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Надія Мілованова +380322972657 milovanova_nv@uksatse.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
26.11.2019 15:41 - 02.12.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2019 15:41 - 12.12.2019 17:00
Аукціон:
13.12.2019 12:30 - 13.12.2019 12:51
Період кваліфікації:
13.12.2019 12:51 - 20.12.2019 12:23
Період завантаження договору:
19.12.2019 16:15 - 08.01.2020 16:15
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписЗамовник здійснює оплату за фактично надані послуги з поточного ремонту кондиціонерів, не пізніше 20 робочих днів з дати отримання від Виконавця рахунків, оформлених належним чином, після підписання обома Сторонами Актів про надання послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту кондиціонерів на об’єктах Львівського РСП Украероруху
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГУНЬКА АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ
Оскарження: 13.12.2019 12:51 - 30.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2993112038
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГУНЬКА АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ 380683357327 and.gunka@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 79068, Львівська обл., місто Львів, ВУЛ. ХВИЛЬОВОГО, будинок 7, квартира 143
Оскарження: 13.12.2019 12:51 - 30.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
389 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
389 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.12.2019 16:15
Документи
15
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "КАЛГАН"
Оскарження: 19.12.2019 16:15 - 31.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37694069
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КАЛГАН" +380676726765 yuriy.savchak@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 79037, м. Львів, вул. Загірна, 55А
Оскарження: 19.12.2019 16:15 - 31.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
392 592.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
392 592.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.12.2019 12:23
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
04f63386a83d412e84769f4818f8e30a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-26-003301-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КАЛГАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37694069
-
Адреса:
Україна, 79037, м. Львів, вул. Загірна, 55А
Номер договору:
333
Сума договору:
392 592.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
327 160.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.01.2020 00:00 - 08.01.2025 00:00
Дата підписання:
08.01.2020 08:43
Статус:
Виконаний