-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту кондиціонерів на об’єктах Львівського РСП Украероруху
392 592.00
UAH з ПДВ
Номер:
04f63386a83d412e84769f4818f8e30a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-26-003301-b-b1
Замовник:
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України
×
-
Код ЄДРПОУ:
19326017
-
Контактна особа:
Надія Мілованова +380322972657 milovanova_nv@uksatse.aero
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Любінська 217 а/с 3983
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КАЛГАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37694069
-
Адреса:
Україна, 79037, м. Львів, вул. Загірна, 55А
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Номер договору:
333
Дата підписання:
08.01.2020 08:43
Період дії договору:
08.01.2020 00:00 - 08.01.2025 00:00
Сума договору:
392 592.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 65 432.00 UAH)
Оплачено:
152 844.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 25 474.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту кондиціонерів на об’єктах Львівського РСП Украероруху
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2020 - 31.12.2024