-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
бензин А-92 Евро, бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2019-11-26-000787-a
бензин А-92 Евро, бензин А-95
Завершена
282 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 8 475.00 UAH
мін. крок: 3% або 8 475.00 UAH
Номер:
0e18e261890e488dab81f0419cd67052
Внутрішній номер закупівлі:
4069332
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-26-000787-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743499
-
Адреса:
62456, Україна, Харківська обл., смт.Буди, Харківський район, ВУЛИЦЯ ФАЯНСОВЩИК, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антонець Неля Михайлівна +380577460300 MEREFA_KZOZ@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
282 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 475.00 UAH
Період уточнення:
26.11.2019 15:38 - 01.12.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2019 15:38 - 11.12.2019 18:00
Аукціон:
12.12.2019 14:04 - 12.12.2019 14:25
Період кваліфікації:
12.12.2019 14:25 - 20.12.2019 10:50
Період завантаження договору:
17.12.2019 16:37 - 06.01.2020 16:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати поставлених партій Товару на підставі рахунку-фактури та видаткової накладної протягом 10 банківських днів з моменту фактичного отримання партій Товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 Евро
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.01.2020
Бензин А-95
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.01.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 12.12.2019 14:25 - 28.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380501699767 TAREY1969@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Оскарження: 12.12.2019 14:25 - 28.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
255 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
255 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.12.2019 16:37
Документи
41
Скарги
0
ФОП Демченко О.М.
Оскарження: 17.12.2019 16:37 - 31.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1966016154
-
Контактна особа:
ФОП Демченко О.М. +380675764227 uba197512@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61010, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЕРНАДСЬКОГО, будинок 1, квартира 21
Оскарження: 17.12.2019 16:37 - 31.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
268 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
268 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.12.2019 10:50
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
9ec3f7ad5c3649a79f36d82dd7536d8a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-26-000787-a-c1
Постачальник:
ФОП Демченко О.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
1966016154
-
Контактна особа:
ФОП Демченко О.М. +380675764227 uba197512@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61010, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЕРНАДСЬКОГО, будинок 1, квартира 21
Номер договору:
0901-2
Сума договору:
268 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
223 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
09.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний