-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин А-92 Евро, бензин А-95
Оголошено тендер
282 500.00
UAH
Номер:
5cce5ebd37f94ed0a3d7555420124282
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-11-26-004609-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743499
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743499
Очікувана вартість:
282 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
бензин А-92 Евро, бензин А-95
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
26.11.2019 15:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума282 500.00 UAH