• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК: 021:2015 – 03210000-6 – «Зернові культури та картопля»

Торги не відбулися

891 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 918.00 UAH
Номер: 0bcae12bf5534397bbed82073e5b1e96
Внутрішній номер закупівлі: 4054743
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-22-002203-b   
Замовник: Комунальна організація (установа, заклад) Білицький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
Контактна особа: Олена Глущенко +380627762562 23597399@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 891 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 918.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 25 000.00 UAH
Період уточнення: 22.11.2019 14:52 - 27.11.2019 16:00
Період прийому пропозицій: 22.11.2019 14:52 - 07.12.2019 16:00
Аукціон: 09.12.2019 14:56 - 09.12.2019 15:23
Період кваліфікації: 09.12.2019 15:23 - 27.01.2020 10:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК: 021:2015 – 03210000-6 – «Зернові культури та картопля»
Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
Кількість 47800 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 85043, Україна, Донецька область, м Білицьке, Праці, б.44 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ВІТРЕНКО ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ"

Оскарження: 09.12.2019 15:23 - 24.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 820 738.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
820 738.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.12.2019 18:25
Документи 62
Скарги 0
ТОВ "ЛІБРА-ГРУП"

Оскарження: 24.01.2020 11:41 - 10.02.2020 00:00
Початкова пропозиція 891 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
882 228.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.01.2020 11:46
Документи 22
Скарги 1
Товариство з обмеженою відповідальністю Виробнича фірма "Корнер-ПАК"

Оскарження: 24.01.2020 11:46 - 11.02.2020 00:00
Початкова пропозиція 889 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
889 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.01.2020 10:48
Документи 14
Скарги 0