• Відкриті торги
  • КЕП

ДК: 021:2015 – 03210000-6 – «Зернові культури та картопля»

Оголошено тендер

891 800.00 UAH
Номер: a55055f7cfff40c5a192f6d015126897
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-11-22-005338-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: БІЛИЦЬКИЙ БУДИНОК- ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДІВ
Замовник: Комунальна організація (установа, заклад) Білицький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
Очікувана вартість: 891 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК: 021:2015 – 03210000-6 – «Зернові культури та картопля»
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 22.11.2019 14:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описобласний бюджет
Сума891 800.00 UAH