-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2019-11-22-001890-b
Завершена
1 125 332.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 253.32 UAH
мін. крок: 1% або 11 253.32 UAH
Номер:
abbe583e2bdc4244b03bc86bec17baf0
Внутрішній номер закупівлі:
4054101
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-22-001890-b
Замовник:
Гуманітарний відділ Бобровицької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
42109311
-
Адреса:
17400, Україна, Чернігівська область, м. Бобровиця, вул. Незалежності, буд. 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Анатоліївна Калінчук +380984781400 bobradm_kyltyra@cg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 125 332.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 253.32 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
33 759.96 UAH
Період уточнення:
22.11.2019 14:15 - 29.11.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2019 14:15 - 09.12.2019 15:00
Аукціон:
10.12.2019 15:48 - 10.12.2019 16:15
Період кваліфікації:
10.12.2019 16:15 - 19.12.2019 09:34
Період завантаження договору:
16.12.2019 15:22 - 05.01.2020 15:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата проводиться Замовником у безготівковій формі на рахунок Учасника за фактично поставлений товар на підставі розрахункових документів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Природний газ) (Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)
Кількість
100476 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
17400, Україна, Чернігівська область, м.Бобровиця, Заклади гуманітарного відділу Бобровицької районної державної адміністрації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
Оскарження: 10.12.2019 16:15 - 27.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34933742
-
Контактна особа:
Мереніс Андрій Євгенович 380443945121, 380443945121 etitradegas@Gmail.Com
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, вул. Вікентія Хвойки, буд. 18/14, Офіс 311
Оскарження: 10.12.2019 16:15 - 27.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
629 984.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
629 984.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.12.2019 15:22
Документи
76
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 16.12.2019 15:22 - 30.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39576385
-
Контактна особа:
Цвелих Олена Вікторівна 380672449905, 380672449905 Olena.Tsykal@cngaszbut.104.ua
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Любецька, 68
Оскарження: 16.12.2019 15:22 - 30.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
733 474.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
683 235.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.12.2019 09:34
Документи
120
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Початкова пропозиція
683 236.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
683 236.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
58
Скарги
0
Контракти
Номер:
3bb45933d0df43bdbe8911754948db00
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-22-001890-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39576385
-
Контактна особа:
Цвелих Олена Вікторівна 380672449905, 380672449905 Olena.Tsykal@cngaszbut.104.ua
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Любецька, 68
Номер договору:
41ЕВ147-49-20
Сума договору:
683 234.86 UAH з ПДВ
Сума договору:
569 362.39 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
03.01.2020 11:00
Статус:
Виконаний