-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
683 234.86
UAH з ПДВ
Номер:
3bb45933d0df43bdbe8911754948db00
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-22-001890-b-b1
Замовник:
Гуманітарний відділ Бобровицької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
42109311
-
Контактна особа:
Оксана Анатоліївна Калінчук +380984781400 bobradm_kyltyra@cg.gov.ua
-
Адреса:
17400, Україна, Чернігівська область, м. Бобровиця, вул. Незалежності, буд. 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39576385
-
Контактна особа:
Цвелих Олена Вікторівна 380672449905, 380672449905 Olena.Tsykal@cngaszbut.104.ua
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Любецька, 68
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
41ЕВ147-49-20
Дата підписання:
03.01.2020 11:00
Період дії договору:
03.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
683 234.86 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 113 872.47 UAH)
Оплачено:
400 502.12 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 66 750.35 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Природний газ) (Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)
Кількість
100476 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
17400, Україна, Чернігівська область, м.Бобровиця, Заклади гуманітарного відділу Бобровицької районної державної адміністрації
На карті
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
5cc53a7e1f1647b1ae6c0533c954d8af
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни зазначені в сканкопії додаткової угоди
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.02.2020 12:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
766e982cf7bb47b782b7c1ce2632fb45
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни зазначені в сканкопії додаткової угоди
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
21.10.2020 10:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
9aed566095014c3ca8d865a99b7a17c1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни зазначені в сканкопії додаткової угоди
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
05.11.2020 14:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e59c78aa6a5342a0b320ac683134e58a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни зазначені в сканкопії додаткової угоди
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
23.11.2020 10:00
Статус:
Опубліковано