-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Тендер Prozorro UA-2019-11-22-001296-c
Торги не відбулися
1 429 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 147.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 147.00 UAH
Номер:
e37c70bd75424547a779bd5cb837d7f4
Внутрішній номер закупівлі:
4053970
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-22-001296-c
Замовник:
КУ Покровський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190679
-
Адреса:
85301, Україна, Донецька область, Покровськ, вул. Степана Бовкуна буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єфіменко Олена Анатоліївна +380623534289 03190679@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 429 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 147.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
42 882.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2019 14:08 - 27.11.2019 14:13
Період прийому пропозицій:
22.11.2019 14:08 - 07.12.2019 14:13
Аукціон:
09.12.2019 11:19 - 09.12.2019 11:46
Період кваліфікації:
09.12.2019 11:46 - 28.12.2019 13:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість
17100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
85301, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вулиця Степана Бовкуна, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ВІТРЕНКО ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ"
Оскарження: 09.12.2019 11:46 - 27.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2680904152
-
Контактна особа:
Юрій Вітренко +380993146172 vetrenko.up@meta.ua
-
Адреса:
85320, Україна, Донецька область, місто Мирноград, ВУЛИЦЯ Н.ДАРКО, будинок 21, квартира 1
Оскарження: 09.12.2019 11:46 - 27.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 324 627.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 324 627.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.12.2019 11:14
Документи
229
Скарги
0
ТОВ "ЛІБРА-ГРУП"
Оскарження: 16.12.2019 11:14 - 07.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43090291
-
Контактна особа:
Лукашов Євген Васильович +380505051077 libragrup19@gmail.com
-
Адреса:
87537, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Купріна, будинок 10, приміщення 129
Оскарження: 16.12.2019 11:14 - 07.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 411 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 411 480.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.12.2019 15:50
Документи
17
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю Виробнича фірма "Корнер-ПАК"
Оскарження: 27.12.2019 15:50 - 08.01.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13535033
-
Контактна особа:
Соловйова Вікторія Станіславівна 380504717060, 380504717060 pokrovsktorg@gmail.com
-
Адреса:
02068, Україна, місто Київ, Київ, вул. Ревуцького, 34/89
Оскарження: 27.12.2019 15:50 - 08.01.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 423 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 423 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.12.2019 13:59
Документи
13
Скарги
0