-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Оголошено тендер
1 429 400.00
UAH
Номер:
f031dd8d04364dcd873fb2e91bae0a8e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-11-20-000821-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КУ Покровський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190679
Замовник:
КУ Покровський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190679
Очікувана вартість:
1 429 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.11.2019 10:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість
17100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 429 400.00 UAH