-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Гальванічні елементи
Тендер Prozorro UA-2019-11-22-001379-b
Завершена
251 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.6% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 1.6% або 4 000.00 UAH
Номер:
644be4925ae84b61bc38316773ed1af0
Внутрішній номер закупівлі:
4052972
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-22-001379-b
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Мельникова, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтенко Ірина +380444810807 irina.voytenko@ntu.ua http://www.1tv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31410000-3 Гальванічні елементиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
251 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 000.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2019 12:28 - 28.11.2019 21:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2019 12:28 - 08.12.2019 21:00
Аукціон:
09.12.2019 11:55 - 09.12.2019 12:22
Період кваліфікації:
09.12.2019 12:22 - 12.12.2019 17:02
Період завантаження договору:
09.12.2019 12:22 - 29.12.2019 12:22
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписПокупець сплачує Постачальнику загальну вартість Товару шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 10 банківських днів з моменту підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної на підставі рахунку-фактури Постачальника
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Елементи живлення
Кількість
6200 штуки
Період постачання
до 26.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сливка Петро Васильович
Оскарження: 09.12.2019 12:22 - 23.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2355804777
-
Контактна особа:
Сливка Петро Васильович +380509426747 n_sliva@ukr.net
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, вул. Кузнечна 5 кв. 34
Оскарження: 09.12.2019 12:22 - 23.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
93 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
85 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.12.2019 17:02
Документи
20
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Філатов Дмитро Віталійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3160619472
-
Контактна особа:
Філатов Дмитро Віталійович 380957354185, 380957354185 optom.sumy@ukr.net
-
Адреса:
40011, Україна, Сумська область, Суми, вулиця Рибалко, будинок 8, квартира 17
Початкова пропозиція
96 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
88 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "ПРАЙМ-ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38870367
-
Контактна особа:
Владимир +380674667501 fedchenko@prime.in.ua
-
Адреса:
04060, Україна, Київ, м. Київ, вул. О.Теліги, буд. 29-А, кв. 6
Початкова пропозиція
101 010.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
101 010.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
664af4a8970f4906b0a8ad1226abdc33
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-22-001379-b-b1
Постачальник:
ФОП Сливка Петро Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2355804777
-
Контактна особа:
Сливка Петро Васильович +380509426747 n_sliva@ukr.net
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, вул. Кузнечна 5 кв. 34
Номер договору:
228-23/1
Сума договору:
85 440.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
23.12.2019 12:14
Статус:
Підписаний