-
Відкриті торги
-
КЕП
Гальванічні елементи
85 440.00
UAH без ПДВ
Номер:
664af4a8970f4906b0a8ad1226abdc33
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-22-001379-b-b1
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Контактна особа:
Войтенко Ірина +380444810807 irina.voytenko@ntu.ua http://www.1tv.com.ua/
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Мельникова, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Сливка Петро Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2355804777
-
Контактна особа:
Сливка Петро Васильович +380509426747 n_sliva@ukr.net
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, вул. Кузнечна 5 кв. 34
Класифікатор ДК 021:2015:
31410000-3 Гальванічні елементиАналіз за цим CPV
Номер договору:
228-23/1
Дата підписання:
23.12.2019 12:14
Період дії договору:
23.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
85 440.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Елементи живлення
Кількість
6200 штуки
Період постачання
до 26.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e4be6ae29f8d4052ad213cccca2201c5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Заміна товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.12.2019 13:32
Статус:
Опубліковано