-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: код 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2019-11-21-002612-b
«Так як система електронних закупівель prozorro.gov.ua передбачає обов'язкове зазначення очікуваної вартості "з" або "без" ПДВ замовником зазначено вартість "з" ПДВ. Проте до оцінки та до участі допускаються пропозиції учасників незалежно від форми оподаткування, що визначені згідно Податкового законодавства України». Заклади освіти та культури, підпорядковані Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради (відповідно до переліку адрес у Додатку 3 до тендерної документації)
Завершена
2 361 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 616.00 UAH
мін. крок: 1% або 23 616.00 UAH
Номер:
6bf326e3e71641c99a18cf5aabda3af7
Внутрішній номер закупівлі:
4048324
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-21-002612-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41622592
-
Адреса:
75144, Україна, Херсонська область, с. Виноградове, вул. Поповича, буд. 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Анатоліївна Скріпніченко +380660217239 bych.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 361 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
23 616.00 UAH
Період уточнення:
21.11.2019 15:41 - 29.11.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2019 15:41 - 09.12.2019 00:00
Аукціон:
09.12.2019 14:58 - 09.12.2019 15:19
Період кваліфікації:
09.12.2019 15:19 - 13.12.2019 15:56
Період завантаження договору:
13.12.2019 15:53 - 02.01.2020 15:53
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписСпоживач зобов`язаний сплатити вартість замовленого (або спожитого) Газу, що передається за вищевказаним Договором з урахуванням замовлення (бронювання) потужності шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок Постачальника протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту підписання Акту приймання-передачі природного газу з урахуванням замовлення (бронювання) потужності. Джерело фінансування закупівлі - Кошти місцевого бюджету.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
295200 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
Оскарження: 09.12.2019 15:19 - 24.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380991996619 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61145, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21
Оскарження: 09.12.2019 15:19 - 24.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 868 616.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 868 616.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.12.2019 15:53
Документи
8
Скарги
0
ТОВ АС
Оскарження: 13.12.2019 15:53 - 24.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
ТОВ АС 050-428-5556 KRAIOVA96_AS@UKR.NET
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька обл., Волноваха, вул. Шевцової,22а
Оскарження: 13.12.2019 15:53 - 24.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 320 272.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 320 272.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2019 15:56
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
e6529fbbe9d247aaaf98ac5f611ac41e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-21-002612-b-b1
Постачальник:
ТОВ АС
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
ТОВ АС 050-428-5556 KRAIOVA96_AS@UKR.NET
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька обл., Волноваха, вул. Шевцової,22а
Номер договору:
574(20)Б
Сума договору:
1 755 525.57 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 462 937.98 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.12.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
24.12.2019 13:00
Статус:
Виконаний