-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: код 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
1 755 525.57
UAH з ПДВ
Номер:
e6529fbbe9d247aaaf98ac5f611ac41e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-21-002612-b-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41622592
-
Контактна особа:
Світлана Анатоліївна Скріпніченко +380660217239 bych.osvita@ukr.net
-
Адреса:
75144, Україна, Херсонська область, с. Виноградове, вул. Поповича, буд. 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ АС
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
ТОВ АС 050-428-5556 KRAIOVA96_AS@UKR.NET
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька обл., Волноваха, вул. Шевцової,22а
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
574(20)Б
Дата підписання:
24.12.2019 13:00
Період дії договору:
24.12.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 755 525.57 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 292 587.59 UAH)
Оплачено:
1 755 525.57 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 292 587.59 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
258349 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
fe526f3288d244bdb7a631993a951088
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку із узгодженою зміною ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів), встановленням нових тарифів на послуги з транспортування природного газу, зміни реквізитів Споживача та внесенння додаткових змін до Договору у відповідності до чинного законодавства України Сторони дійшли згоди внести відповідні зміни до Договору (відповідно до змісту додаткової угоди, долученої до повідомлення у сканованому вигляді)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
12.02.2020 13:07
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
bfe8eed3d10242d484775e673b68995e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись пунктами 5 та 7 частини 4 статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" Сторони дійшли згоди внести відповідні зміни
до Договору (відповідно до змісту додаткової угоди, долученої до повідомлення у сканованому вигляді)
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
27.03.2020 09:34
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
3f66ea90fbe04c5fb78f92ad0e668173
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку із зменшенням обсягів закупівлі Сторони дійшли згоди внести відповідні зміни до Договору (відповідно до змісту додаткової угоди, долученої до повідомлення у сканованому вигляді)
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
15.07.2020 15:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
7930d10d8b454d39876a2cd83383d7e3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку із прийняттям постанови НКРЕКП № 1611 від 26.08.2020 року «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП», з 01 вересня 2020 року внесено зміни до Кодексу газотранспортної системи, затвердженого постановою НКРЕКП, від ЗО вересня 2015 року № 2493, серед іншого, змінено нормативи в частині зменшення розміру допустимого добового відхилення (для замовників послуг транспортування з 10% до 3%), та збільшення величини коригування плати за добовий небаланс з 10% до 20%.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
16.09.2020 08:51
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
33172d54ecad46ca99f7ed8ba9a550c6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку з закінченням бюджетного року та невикористанням коштів Сторони дійшли згоди зменшити обсяги закупівлі (відповідно до змісту додаткової угоди, долученої до повідомлення у сканованому вигляді)
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
28.12.2020 16:31
Статус:
Опубліковано