• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Фармацевтична продукція

Завершена

350 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер: f8a614f4f58d4427bea50c5135cb8441
Внутрішній номер закупівлі: 4028825
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-18-002525-b   
Замовник: КУ "Комунальна медична установа "Обласна дитяча клінічна лікарня" м.Чернівці"
Контактна особа: Емілія Олександрівна Писларь +380372548167,+380372526015 odkl_ekonom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 750.00 UAH
Період уточнення: 18.11.2019 16:46 - 23.11.2019 18:00
Період прийому пропозицій: 18.11.2019 16:46 - 03.12.2019 18:00
Аукціон: 04.12.2019 14:14 - 04.12.2019 14:35
Період кваліфікації: 04.12.2019 14:35 - 06.12.2019 15:45
Період завантаження договору: 04.12.2019 14:35 - 24.12.2019 14:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Metamizole sodium (АНАЛЬГІН або еквівалент) (р-н д/ін. 500 мг/мл амп. 2 мл, контурн. чарунк. yп., пачка №10)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Furosemide (ФУРОСЕМІД або еквівалент) (р-н д/ін. 10 мг/мл амп. 2 мл, контурн. чарунк. yп., пачка №10)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Prednisolone ( ПРЕДНІЗОЛОН або еквівалент) (р-н д/ін. 30 мг/мл амп. 1 мл, контурн. чарунк. yп., пачка №3 )
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Dexamethasone (ДЕКСАМЕТАЗОН або еквівалент) (р-н д/ін. 4 мг/мл амп. 1 мл №10)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 40 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Atropine (Атропін або еквівалент) (р-н д/ін. 1 мг/мл амп. 1 мл, коробка №10)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Digoxin (ДИГОКСИН або еквівалент) (р-н д/ін. 0,25 мг/мл амп. 1 мл, в пачці №10)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Paracetamol (ІНФУЛГАН або еквівалент) (р-н д/інф. 10 мг/мл пляшка 100 мл)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Menadione (ВІКАСОЛ або еквівалент) (р-н д/ін. 10 мг/мл амп. 1 мл, контурн. чарунк. yп., пачка №10)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 4 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Etamsylate (ЕТАМЗИЛАТ або еквівалент) (р-н д/ін. 125 мг/мл амп. 2 мл, контурн. чарунк. yп., пачка №10)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Azithromycin(АЗИМЕД або еквівалент) (пор. д/орал. сусп. 200 мг/5 мл фл. 30 мл, з калібр. шпр. і мірн. ложк. №1)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Amoxicillin potentiated by clavulanate (МЕДОКЛАВ або еквівалент) (табл. в/плівк. обол. 500 мг + 125 мг №16)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 30 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Amoxicillin potentiated by clavulanate (МЕДОКЛАВ або еквівалент) (табл. в/плівк. обол. 875 мг + 125 мг №14)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 30 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Inosine (РИБОКСИН або еквівалент) (табл. в/о 200 мг контурн. чарунк. уп. №50)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Diclofenac (табл. в/о кишково-розч. 25 мг контурн. чарунк. уп. №30)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Cefazolin ( ЦЕФАЗОЛІН або еквівалент) (пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. №5)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Cefotaxime (ЦЕФОТАКСИМ або еквівалент) (пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. №5)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Mannitol (МАНІТ або еквівалент) (р-н д/інф. 150 мг/мл пляшка 200 мл №1)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 48 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Amizon (Амізон або еквівалент) (табл. в/о 0,25 г блістер №20)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Interferon alfa (ЛАФЕРОБІОН або еквівалент) (ліофіл. д/р-ну д/ін. 1000000 МО фл. №10)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Lysine (L-ЛІЗИНУ ЕСЦИНАТ або еквівалент) (р-н д/ін. 1 мг/мл амп. 5 мл, блістер у пачці №10)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Ceftriaxone (ЦЕФТРІАКСОН або евівалент) (пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. №10)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 200 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Benzylpenicillin (БЕНЗИЛПЕНІЦИЛІН) (пор. д/р-ну д/ін. 1000000 ОД фл. №1)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 1000 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Clarithromycin (КЛАРИТРОМІЦИН або еквівалент) (табл. в/плівк. обол. 250 мг блістер №10)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Vancomycin (ВАНКОМІЦИН) (ліофіл. д/р-ну д/інф. 1000 мг фл. №1)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Meropenem (МЕРОПЕНЕМ або еквівалент) (пор. д/р-ну д/ін. або інф. 1000 мг фл. №1)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 250 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Erythromycin ( ЕРИТРОМІЦИН або еквівалент) (табл. 100 мг блістер, в пачці №20)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Sodium chloride (НАТРІЮ ХЛОРИД) (р-н д/інф. 0,9 % пляшка 100 мл №1)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 1000 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Sodium chloride (НАТРІЮ ХЛОРИД) (р-н д/інф. 9 мг/мл пляшка скляна 200 мл №1)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 1000 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Pyridoxine (ПІРИДОКСИН або еквівалент) (р-н д/ін. 50 мг/мл амп. 1 мл, контурн. чарунк. уп. №10)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Citicoline (НЕЙРОКСОН або еквівалент) (р-н д/ін. 1000 мг/4 мл амп. 4 мл, у блістері у пачці №10)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 3 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Ondansetron (ЕМЕТОН або еквівалент) (р-н д/ін. 2 мг/мл амп. 4 мл №5)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 2 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Comb drug (КРАТАЛ ДЛЯ ДІТЕЙ) (табл. в/плівк. обол. блістер №20)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Comb drug (АСКОРУТИН) (табл. блістер №50)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Nicergoline (СЕРМІОН або еквівалент) (табл. в/цукров. обол. 5 мг блістер №30)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Amikacin( АМІЦИЛ або еквівалент) (ліофіл. д/р-ну д/ін. 0,5 г фл. №1)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 200 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Mono (МАЛЬТОФЕР або еквівалент) (крап. орал. 50 мг/мл фл. 30 мл №1)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Ceftazidime (ЛОРАЗИДИМ або еквівалент) (пор. д/п ін. р-ну 1000 мг фл. №1)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Comb drug (АМІНОВЕН ІНФАНТ 10%) (р-н д/інф. 10 % фл. 100 мл №1)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 30 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Omeprazole (ОМЕПРАЗОЛ або еквівалент) (капс. 20 мг блістер у пачці №30)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Ceftriaxone (ЦЕФТРІАКСОН) (пор. д/п ін. р-ну 1 г фл. №10)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Nifuroxazide (НІФУРОКСАЗИД або еквівалент) (сусп. орал. 220 мг/5 мл банка полімер. 100 мл, з дозуюч. ложкою, у пачці №1)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Dextrose (ГЛЮКОЗА) (р-н д/ін. 400 мг/мл амп. 20 мл №10)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Potassium iodide (ЙОДОМАРИН) (табл. 100 мкг фл. №100)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Silymarin (ДАРСІЛ або еквівалент) (табл. в/о 22,5 мг №50)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Thiotriazolin (ТІОТРИАЗОЛІН або еквівалент) (табл. 200 мг блістер, в пачці №90)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Comb drug (НЕОВІТАМ або еквівалент) (табл. в/плівк. обол. блістер №30)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Thioctic acid (БЕРЛІТІОН або еквівалент) (р-н д/інф. 30 мг/мл фл. 20 мл №5)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Glycine (ГЛІЦИСЕД) (табл. 100 мг блістер, в пачці №50)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Valerianae radix (ВАЛЕРІАНИ ЕКСТРАКТ) (табл. в/о 20 мг блістер №50)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Comb drug (ІНГАЛІПТ) спрей д/ротов. порожн. балон 30 г №1
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Aluminium phosphate (ФОСФАЛЮГЕЛЬ або еквівалент) гель д/перорал. застос. пакет 20 г №20
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Budesonide (ПУЛЬМІКОРТ або еквівалент) сусп. д/розпилен. 0,5 мг/мл контейнер 2 мл №20
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Comb drug (ТІЄНАМ) (пор. д/р-ну д/інф. 500 мг + 500 мг фл. №10 )
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Amoxicillin potentiated by clavulanate (АМОКСИКЛАВ або еквівалент) пор. д/орал. сусп. 250 мг/5 мл + 62,5 мг/5 мл фл., д/п 100 мл сусп. №1
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ПОДОРОЖНИК ЧЕРНІВЦІ

Оскарження: 04.12.2019 14:35 - 17.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 346 918.05 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
346 918.05 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.12.2019 15:45
Документи 12
Скарги 0
ТОВ " Медичний центр "М.Т.К."
Початкова пропозиція 349 880.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
349 880.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: f66e6907d90741f59187b3c78e4dc0db
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-18-002525-b-b1
Постачальник: ТОВ ПОДОРОЖНИК ЧЕРНІВЦІ
Номер договору: 142
Сума договору: 346 918.05 UAH з ПДВ
Сума договору: 324 222.48 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 17.12.2019 11:18
Статус:
Виконаний
pdf
ПОДОРОЖНИК 142 ГРУДЕНЬ.pdf
pdf
додатк подорожник.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s