-
Відкриті торги
-
КЕП
Фармацевтична продукція
346 918.05
UAH з ПДВ
Номер:
f66e6907d90741f59187b3c78e4dc0db
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-18-002525-b-b1
Замовник:
КУ "Комунальна медична установа "Обласна дитяча клінічна лікарня" м.Чернівці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02009548
-
Контактна особа:
Емілія Олександрівна Писларь +380372548167,+380372526015 odkl_ekonom@ukr.net
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська, буд. 207-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ПОДОРОЖНИК ЧЕРНІВЦІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40819184
-
Контактна особа:
Дуда Сергій Анатолійович +380676762457 r.ivakhiv@da.lviv.ua
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, Львів, вул. Я.Гашека, буд.15А, 38
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
142
Дата підписання:
17.12.2019 11:18
Період дії договору:
17.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
346 918.05 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 22 695.57 UAH)
Оплачено:
346 918.05 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 22 695.57 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Metamizole sodium (АНАЛЬГІН або еквівалент)
(р-н д/ін. 500 мг/мл амп. 2 мл, контурн. чарунк. yп., пачка №10)
×
-
МНН:
metamizole sodium Metamizole sodium
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Furosemide (ФУРОСЕМІД або еквівалент)
(р-н д/ін. 10 мг/мл амп. 2 мл, контурн. чарунк. yп., пачка №10)
×
-
МНН:
furosemide Furosemide
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Prednisolone ( ПРЕДНІЗОЛОН або еквівалент)
(р-н д/ін. 30 мг/мл амп. 1 мл, контурн. чарунк. yп., пачка №3 )
×
-
МНН:
prednisolone Prednisolone
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Dexamethasone (ДЕКСАМЕТАЗОН або еквівалент)
(р-н д/ін. 4 мг/мл амп. 1 мл №10)
×
-
МНН:
dexamethasone Dexamethasone
Кількість
40 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Atropine (Атропін або еквівалент)
(р-н д/ін. 1 мг/мл амп. 1 мл, коробка №10)
×
-
МНН:
atropine Atropine
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Digoxin (ДИГОКСИН або еквівалент)
(р-н д/ін. 0,25 мг/мл амп. 1 мл, в пачці №10)
×
-
МНН:
digoxin Digoxin
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Paracetamol (ІНФУЛГАН або еквівалент)
(р-н д/інф. 10 мг/мл пляшка 100 мл)
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Menadione (ВІКАСОЛ або еквівалент)
(р-н д/ін. 10 мг/мл амп. 1 мл, контурн. чарунк. yп., пачка №10)
×
-
МНН:
menadione Menadione
Кількість
4 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Etamsylate (ЕТАМЗИЛАТ або еквівалент)
(р-н д/ін. 125 мг/мл амп. 2 мл, контурн. чарунк. yп., пачка №10)
×
-
МНН:
etamsylate Etamsylate
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Azithromycin(АЗИМЕД або еквівалент)
(пор. д/орал. сусп. 200 мг/5 мл фл. 30 мл, з калібр. шпр. і мірн. ложк. №1)
×
-
МНН:
azithromycin Azithromycin
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Amoxicillin potentiated by clavulanate (МЕДОКЛАВ або еквівалент)
(табл. в/плівк. обол. 500 мг + 125 мг №16)
×
-
МНН:
amoxicillin Amoxicillin
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Amoxicillin potentiated by clavulanate (МЕДОКЛАВ або еквівалент)
(табл. в/плівк. обол. 875 мг + 125 мг №14)
×
-
МНН:
amoxicillin Amoxicillin
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Inosine (РИБОКСИН або еквівалент)
(табл. в/о 200 мг контурн. чарунк. уп. №50)
×
-
МНН:
inosine Inosine
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Diclofenac
(табл. в/о кишково-розч. 25 мг контурн. чарунк. уп. №30)
×
-
МНН:
diclofenac Diclofenac
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Cefazolin ( ЦЕФАЗОЛІН або еквівалент)
(пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. №5)
×
-
МНН:
cefazolin Cefazolin
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Cefotaxime (ЦЕФОТАКСИМ або еквівалент)
(пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. №5)
×
-
МНН:
cefotaxime Cefotaxime
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Mannitol (МАНІТ або еквівалент)
(р-н д/інф. 150 мг/мл пляшка 200 мл №1)
×
-
МНН:
mannitol Mannitol
Кількість
48 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Amizon (Амізон або еквівалент)
(табл. в/о 0,25 г блістер №20)
×
-
МНН:
enisamium iodide Enisamium iodide
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Interferon alfa (ЛАФЕРОБІОН або еквівалент)
(ліофіл. д/р-ну д/ін. 1000000 МО фл. №10)
×
-
МНН:
interferon alfa-2b Interferon alfa-2b
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Lysine (L-ЛІЗИНУ ЕСЦИНАТ або еквівалент)
(р-н д/ін. 1 мг/мл амп. 5 мл, блістер у пачці №10)
×
-
МНН:
lysine Lysine
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Ceftriaxone (ЦЕФТРІАКСОН або евівалент)
(пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. №10)
×
-
МНН:
ceftriaxone Ceftriaxone
Кількість
200 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Benzylpenicillin (БЕНЗИЛПЕНІЦИЛІН)
(пор. д/р-ну д/ін. 1000000 ОД фл. №1)
×
-
МНН:
benzylpenicillin Benzylpenicillin
Кількість
1000 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Clarithromycin (КЛАРИТРОМІЦИН або еквівалент)
(табл. в/плівк. обол. 250 мг блістер №10)
×
-
МНН:
clarithromycin Clarithromycin
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Vancomycin (ВАНКОМІЦИН)
(ліофіл. д/р-ну д/інф. 1000 мг фл. №1)
×
-
МНН:
vancomycin Vancomycin
Кількість
100 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Meropenem (МЕРОПЕНЕМ або еквівалент)
(пор. д/р-ну д/ін. або інф. 1000 мг фл. №1)
×
-
МНН:
meropenem Meropenem
Кількість
250 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Erythromycin ( ЕРИТРОМІЦИН або еквівалент)
(табл. 100 мг блістер, в пачці №20)
×
-
МНН:
erythromycin Erythromycin
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Sodium chloride (НАТРІЮ ХЛОРИД)
(р-н д/інф. 0,9 % пляшка 100 мл №1)
×
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
Кількість
1000 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Sodium chloride (НАТРІЮ ХЛОРИД)
(р-н д/інф. 9 мг/мл пляшка скляна 200 мл №1)
×
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
Кількість
1000 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Pyridoxine (ПІРИДОКСИН або еквівалент)
(р-н д/ін. 50 мг/мл амп. 1 мл, контурн. чарунк. уп. №10)
×
-
МНН:
pyridoxine (vit b6) Pyridoxine (vit B6)
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Citicoline (НЕЙРОКСОН або еквівалент)
(р-н д/ін. 1000 мг/4 мл амп. 4 мл, у блістері у пачці №10)
×
-
МНН:
citicoline Citicoline
Кількість
3 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Ondansetron (ЕМЕТОН або еквівалент)
(р-н д/ін. 2 мг/мл амп. 4 мл №5)
×
-
МНН:
ondansetron Ondansetron
Кількість
2 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Comb drug (КРАТАЛ ДЛЯ ДІТЕЙ)
(табл. в/плівк. обол. блістер №20)
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Comb drug (АСКОРУТИН)
(табл. блістер №50)
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Nicergoline (СЕРМІОН або еквівалент)
(табл. в/цукров. обол. 5 мг блістер №30)
×
-
МНН:
nicergoline Nicergoline
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Amikacin( АМІЦИЛ або еквівалент)
(ліофіл. д/р-ну д/ін. 0,5 г фл. №1)
×
-
МНН:
amikacin Amikacin
Кількість
200 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Mono (МАЛЬТОФЕР або еквівалент)
(крап. орал. 50 мг/мл фл. 30 мл №1)
×
-
МНН:
mono Mono
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Ceftazidime (ЛОРАЗИДИМ або еквівалент)
(пор. д/п ін. р-ну 1000 мг фл. №1)
×
-
МНН:
ceftazidime Ceftazidime
Кількість
50 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Comb drug (АМІНОВЕН ІНФАНТ 10%)
(р-н д/інф. 10 % фл. 100 мл №1)
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
30 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Omeprazole (ОМЕПРАЗОЛ або еквівалент)
(капс. 20 мг блістер у пачці №30)
×
-
МНН:
omeprazole Omeprazole
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Ceftriaxone (ЦЕФТРІАКСОН)
(пор. д/п ін. р-ну 1 г фл. №10)
×
-
МНН:
ceftriaxone Ceftriaxone
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Nifuroxazide (НІФУРОКСАЗИД або еквівалент)
(сусп. орал. 220 мг/5 мл банка полімер. 100 мл, з дозуюч. ложкою, у пачці №1)
×
-
МНН:
nifuroxazide Nifuroxazide
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Dextrose (ГЛЮКОЗА)
(р-н д/ін. 400 мг/мл амп. 20 мл №10)
×
-
МНН:
glucose Glucose
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Potassium iodide (ЙОДОМАРИН)
(табл. 100 мкг фл. №100)
×
-
МНН:
potassium iodide Potassium iodide
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Silymarin (ДАРСІЛ або еквівалент)
(табл. в/о 22,5 мг №50)
×
-
МНН:
silymarin Silymarin
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Thiotriazolin (ТІОТРИАЗОЛІН або еквівалент)
(табл. 200 мг блістер, в пачці №90)
×
-
МНН:
thioridazine Thioridazine
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Comb drug (НЕОВІТАМ або еквівалент)
(табл. в/плівк. обол. блістер №30)
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Thioctic acid (БЕРЛІТІОН або еквівалент)
(р-н д/інф. 30 мг/мл фл. 20 мл №5)
×
-
МНН:
thioctic acid Thioctic acid
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Glycine (ГЛІЦИСЕД)
(табл. 100 мг блістер, в пачці №50)
×
-
МНН:
glycine Glycine
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Valerianae radix (ВАЛЕРІАНИ ЕКСТРАКТ)
(табл. в/о 20 мг блістер №50)
×
-
МНН:
valerianae radix Valerianae radix
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Comb drug (ІНГАЛІПТ)
спрей д/ротов. порожн. балон 30 г №1
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 31.12.2019
Aluminium phosphate (ФОСФАЛЮГЕЛЬ або еквівалент)
гель д/перорал. застос. пакет 20 г №20
×
-
МНН:
aluminium phosphate Aluminium phosphate
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Budesonide (ПУЛЬМІКОРТ або еквівалент)
сусп. д/розпилен. 0,5 мг/мл контейнер 2 мл №20
×
-
МНН:
budesonide Budesonide
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Comb drug (ТІЄНАМ)
(пор. д/р-ну д/інф. 500 мг + 500 мг фл. №10 )
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Amoxicillin potentiated by clavulanate (АМОКСИКЛАВ або еквівалент)
пор. д/орал. сусп. 250 мг/5 мл + 62,5 мг/5 мл фл., д/п 100 мл сусп. №1
×
-
МНН:
amoxicillin Amoxicillin
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
c502a5d3894949c38f9625bfd39a4d5f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
сторони домовились зменшити суму договору на 60995.21
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
19.12.2019 10:29
Статус:
Опубліковано